قوانین و مقررات شرکت در دوره های آموزشی آرکا

پژوهش آموز عزیز

این متن به منظور آگاهی شما از قوانین و مقررات شرکت در دوره های آموزشی آرکا تنظیم گردیده و مطالعه ی کامل آن پیش از اقدام به ثبت نام الزامی می باشد:

قوانین مربوط به دوره های آنلاین و وبینارها:

1- روند حضور و غیاب به صورت الکترونیکی انجام شده و اگر هر کدام از پژوهش آموزان بیش از %30 از زمان کارگاه یا وبینار را حضور نداشته باشند، به منزله ی غیبت ایشان تلقی شده و مشمول دریافت گواهی نخواهند بود. این قانون برای تمام دوره های آموزشی و از جمله دوره های “دیپلم پژوهشی آرکا”، “انگلیسی برای پژوهش” و “دوره جامع تربیت داور همتا” صادق می باشد. اگر هر کدام از پژوهش آموزان مجموعا بیش از 5 جلسه غیبت داشته باشند، ضمن امکان بهره بردن از ادامه ی دوره، مشمول دریافت گواهی دیپلم پژوهشی آرکا نخواهند بود.

2- در صورت انصراف از شرکت در دوره ی آموزشی تا 10 روز پیش از شروع دوره، 60 درصد مبلغ ثبت نام عودت داده خواهد شد. اگر پژوهش آموزان در طی برگزاری دوره ی پژوهشی از ادامه شرکت در دوره انصراف دهند، هیچ مبلغی به آنان عودت داده نخواهد شد.

3- شرکت در کارگاه “اخلاق در پژوهش” برای پژوهش آموزان دوره ی دیپلم پژوهشی آرکا الزامی بوده و مجاز به غیبت نمی باشند.

4- در تمامی دوره هایی که آزمون پایان دوره برگزار می شود، پژوهش آموزان می بایست حداقل 65 درصد نمره ی کامل را دریافت نمایند؛ در غیر این صورت ملزم به شرکت مجدد در آزمون می باشند.

5- پژوهش آموزان باید به صورت فعال در ارائه ی تکالیف و حل کردن تمرین ها تا مهلت مقرر کوشا باشند؛ در غیر این صورت دپارتمان آموزش آرکا می تواند ایشان را مردود اعلام نماید.

قوانین مربوط به دوره های آفلاین و ویدئوهای آموزشی:

6- دوره های آفلاین و محصولاتی که در قالب ویدئوی آموزشی تهیه می نمائید قابل دانلود نبوده ولی می توانید به مدت و دفعات نامحدود از مشاهده ی ویدئو ها از طریق وبسایت آرکا بهره مند گردید. 

7- دانلود و انتشار غیرقانونی محتوی های آموزشی شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

با آرزوی موفقیت برای همه شما پژوهش آموزان عزیز