3 وبسایت عالی برای پیدا کردن عنوان پژوهش

پیدا کردن وبسایت برای عنوان پژوهش

3 وبسایت عالی برای پیدا کردن عنوان پژوهش

“انتخاب موضوع مناسب برای پژوهش” از آن دسته سوالاتی  هست که هیچ وقت از مد نمی افتد! و همیشه جزء دغدغه پژوهشگران بوده و هست .

به عنوان یک پژوهشگر، همواره نیاز دارید که موضوع و عناوین پژوهشی شما به روز باشد!

پس باید حسابی مهارت جست و جوی خود را قوی کنید!

در این پست چند وبسایت و روش عالی و کاربردی را به شما  معرفی می کنیم.

 

⭕️ وبسایت MDLinx

اول وبسایت MDLinx هست!

MDLinx logoشما می توانید با عضویت در این وبسایت و با ایجاد حساب کاربری خود، خبر نامه تنظیم کنید! یعنی از یک تا هر چند  رشته ی مورد علاقه ی خود را  انتخاب کنید و تعیین کنید به روزترین مقالات آن رشته به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه به آدرس ایمیل شما ارسال شود!
بنابراین انگار یک نفر مداوم همه مجلات را برای شما می خواند و گلچینش را ارسال می کند! و شما هم می توانید از بهترین موضوعات داغ روز الهام بگیرید.

 

⭕️Google Scholar

google scholar

دوم همان گوگل اسکالر (Google Scholar) هست !

اگر در گوگل اسکالر پروفایل داشته باشید، می توانید برای خودتان Alert تنظیم کنید! یعنی هر زمان که مقاله ای مشابه با مقالات من یا با یکسری از کلید واژه های خاص منتشر شد، از طریق ایمیل به من اطلاع بده.

google scholar

⭕️Cochrane Work

cochrane work

اگر از دسته افراد علاقه مند به مرور سیستماتیک و متاآنالیز هستید، وبسایت Cochrane می تواند موضوعات روز و مورد نیاز را به شما معرفی کند!

شما می توانید وارد وبسایت Cochrane Work شوید و آنجا زیر منوی، Priority Topics را انتخاب کنید. حال لیستی از موضوعات اولویت دار برایتان ظاهر می شود که به صورت مداوم  به روز رسانی می شود!

 

 

cochrane workشما  چه راه هایی رو می شناسید؟

در کامنت ها به ما معرفی کنید.

⬅️اگر از این پست خوشتان  آمده با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از این طریق هم به دوستانتان، و هم به گسترش آموزش های آرکا کمک کنید!.

دیدگاهتان را بنویسید