قیمت 360,000 تومان 250,000 تومان

No available seats

3 پژوهش آموز
زبان: فارسی
10 ساعت
وبینار
5
ArkaCert
2 دیدگاه 183 بازدید
دکتر محمد غلامی فشارکی
دکتر محمد غلامی فشارکی
اپیدمیولوژیست
نمایش پروفایل
درباره مدرس


از این مدرس

چنانچه نویسنده یا نویسندگان برای یافتن پاسخ سؤال مورد نظر، صرفاً براساس ذهنیت قبلی خود از موضوع مورد بحث به جستجوی مقالات و مطالعات مرتبط بپردازند، آنگاه این جستجو را تا رسیدن به مقالات مورد نظر و انتخاب مطالعات مناسب ادامه دهند، سپس با جمع‌بندی نتایج به دست آمده و تلفیق آن با تجربیات خویش، نتیجه‌گیری نهایی را در قالب یک مقاله ارائه دهند، به آن مرور غیرسیستماتیک یا روایتی می‌گویند. در مقابل، مرور سیستماتیک یا جامع، انجام همین مراحل اما براساس پروتکلی کاملاً دقیق و از قبل تنظیم شده می‌باشد.

متاآنالیز عبارت است از ترکیب داده‌ها و نتایج بدست آمده از یک مرور سیستماتیک با بهره‌گیری از روش‌های آماری، یعنی پس از انجام مرور سیستماتیک- که لازمه متاآنالیز است- و براساس نتایج، به یک تخمین واحد برای حل مشکل یا سؤال مورد نظر دست پیدا می‌کنیم. البته هر مرور سیستماتیکی به متاآنالیز منجر نمی‌شود. چنانچه داده‌ها و برآوردهای خام حاصل از مرور سیستماتیک بیش از اندازه غیرهمسان نباشد و بتوان آنها را با روش‌های خاص آماری با هم ترکیب کرد، متاآنالیز قابل انجام خواهد بود. در غیر این صورت نتایج به صورت کیفی در قالب یک مقاله مرور سیستماتیک ارائه می‌گردد. یکی از اهداف مهم متاآنالیز، پی‌بردن به موارد عدم همسانی نتایج و علل آنهاست.

شما یا مطالی که در بالا ذکر شد یه طور کامل در وبینار 5 جلسه ای که به مدت 10 ساعت در تاریخ 15-19 شهریور برگزار می شود،آشنا خواهید شد .

 

 

نظرات

متوسط امتیازات

2
2.00 1 رای
360,000 تومان 250,000 تومان
1 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
1
1 ستاره
0

1 دیدگاه برای وبینار آموزشی “نحوه نگارش مقالات سیستماتیک ریویو و متاآنالیز”

 1. فرزانه فرجی(خریدار محصول)

  با سلام من برای کارگاه سیستماتیک ریویو ثبت نام کردم وهزینه راهم پرداخت کردم چطوری باید در این کارگاه شرکت کنم
  ادرس لینک را لطف بفرمایید
  09125076885
  فرزانه فرجی
  faraji_farzaneh@yahoo.com

  پاسخ
  • آرکا

   سلام بر شما دوست عزیز
   دوستان ما در کمترین زمان ممکن لینک عضویت در گروه تلگرامی “باشگاه پژوهش آموزان آرکا” رو براتون ارسال می کنن. همراه این پیام، نام کاربری و پسورد برای ورود به محیط وبینار هم در اختیارتون قرار می گیره.

   پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *